Panie Prezydencie RP! Pani Premier RP! Jest moment dla polskiej racji stanu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zamiast tłumaczyć, wyjaśniać banalne sprawy banalnym subiektom  – Platformie Opozycyjnej i jej różnym „pistoletom” Rzeplińskim w Polsce, różnym Schulzom i Junckerom w Brukseli, Merkelom i Gabrielom w Berlinie, putinowskim ambasadorom i rzecznikom  itd., pojawił się  historyczny,  niepowtarzalny moment postawienia polskiej racji stanu na miejscu jej należnym –  w Polsce, w  Europie i w Świecie!

Polska ma wreszcie  Prezydenta i Rząd, których celem najwyższym i jedyną racją jest Polska i jej racja stanu.
Polska po 25.X.2015 – z Prezydentem Dudą i Premier Szydło to dziś ewenement na skalę światową bo to właśnie Polska przywraca dziś wartość i znaczenie pojęciom  Państwo i Naród, niszczonym przez quasi nowoczesne, quasi integracyjne, quasi solidarne menty, które z ulicznych łapanek i płatnych spędów BMW  do wczoraj trafiały na najwyższe urzędy państwowe RP.
Takie same stoją dziś na czele Unii Europejskiej i sprawują rządy w wielu państwach nie tylko europejskich.

Polska, dzięki wyborowi jej Obywateli w maju i w październiku 2015 i ze względu na aktualne geopolityczne warunki w Europie ma dziś unikalną szansę zdominować i postawić tamę powszechnej kurwilizacji zasad i obyczajów, dyktowanej przez zdemoralizowane  mentalnie i politycznie centrale w Berlinie, Moskwie i Brukseli, a terroryzujące swym dyktatem cały kontynent. Unia Europejska z unii państw zamieniła się w eurokołchoz, który  niczym się nie różni od ZSRR-owskiego kołchozu!
Polska po 25.X.2015 wraz z Węgrami premiera Orbana to dziś jedyne wiarygodne i stabilne reduty Europy i ostoje kultury łacińskiej, która pozwoliła jej przetrwać przez wieki.
Ujada lewacka psiarnia? To dobrze! To znaczy, że zabolało.
Bo ma boleć!
Polska ma boleć!
Była wielka gdy bolała! Teutonów, Rusów, Turków.
Tylko gdy boli liczą się z Polską i mają respekt polityczne kundle, madamki, bawidamki, mężyki stanu. Tylko gdy Polska zaboli – liczą się z Nią wszyscy.
Historia to dowiodła nie raz.

Panie Prezydencie Dudo! Pani Premier Szydło!
Róbcie swoje!
Niech Polska boli! Ból Jej sąsiadów – bliższych i dalszych, ból jej przeciwników i wrogów – wewnętrznych i zewnętrznych – to spokój dla Polski, czas Jej potęgi. Ten ból to znak, że Polska rośnie, że sprawy polskie toczą się w dobrym, prawidłowym kierunku.
Polacy chcą Polski dumnej, potężnej. Dzięki temu bólowi Ona jeszcze nie zginęła! O tym śpiewamy w naszym Hymnie, tą nieśmiertelność sławimy, jej się kłaniamy, za nią dziękujemy Bogu i Królowej Polski. Dla niej życie oddać jesteśmy gotowi!

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/contessa/panie-prezydencie-rp-pani-premier-rp-jest-moment-dla-polskiej-racji-stanu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*