Jakie tabletki na powiększenie penisa wybrać?
4 (80%) 1 vote

Długo zbierałem się do przeprowadzenia tego testu jednak w końcu przyszedł czas by odpowiedzieć sobie na pytanie czy tabletki na powiększenie penisa mogą być skuteczne. Przyznam, że czytając opinie w sieci odnoszę wrażenie, że spora ich część pisana jest na prywatne zamówienie producentów. Dlaczego więc nie poświęcić 150zł i nie przekonać się na własnej skórze czy takie suplementy(bo nie są to leki) działają tak, jak obiecują producenci. Na rynku jest tego cała masa, do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zaliczyć można:
tabletki na powiększenie penisa dla mężczyzn

  • Member XXL,
  • Xtraszie,
  • Penidrol Max,
  • Penis XL,
  • Penilarge,
  • Grow Max,
  • Penisolution,
  • Vimax,
  • PeniMax,
  • i wiele, wiele innych.

Jak widzisz jest tego baaaardzo dużo. Pewnie wyliczałbym tak jeszcze dość długo ale nie o to przecież chodzi. Moja wyliczanka ma tylko pokazać, że producenci zwietrzyli spory zarobek na męskim problemie jakim bez wątpienia jest krótki penis. Nie będę ukrywał, że zawsze chciałem by mój penis był dłuższy o 3-4cm. Nie jest to jakiś ogromny kompleks ale po prostu chciałbym mieć większego i już!

Które tabletki wybrać?

Tutaj pojawia się spory problem, wybór ogromny, ceny podobne, większość produktów specjalnie nie różni się składem. Z początku nie wiedziałem czym mam się kierować wybierając produkt dla siebie jednak po dłuższym rozeznaniu wybrałem TE tabletki ponieważ producent udostępniał najwięcej materiałów potwierdzających ich bezpieczeństwo, były tam informacje o badaniach, certyfikaty. Dla mnie było to ważne więc wybór padł na Member XXL.

Member XXL – co gwarantuje producent?

Czytając zapewniania producenta serce się raduje bo nie dość, że tabletki mają być bezpieczne, powodują wzrost penisa aż do 9cm to jeszcze w przypadku braku zadowalających efektów mam 90 dni na zwrot i odzyskanie pieniędzy. Brzmi jak bajka, szczególnie ucieszyła mnie możliwość zwrotu tabletek w przypadku, gdyby na mnie nie podziałały. Poszperałem trochę w sieci i znalazłem kilka osób, które pisały, że taki zwrot otrzymały więc moje poczucie bezpieczeństwa pchnęło mnie ku zakupom. Paczuszkę dostałem dzień po zamówieniu, ładnie zapakowana – nie sugerowała zawartości więc w tym aspekcie wszystko jak najbardziej OK!
Kończąc ten przydługawy wstęp napiszę jeszcze, że tabletki nie są duże, łatwo je połknąć a piszę to jako osoba, która nie znosi przyjmować żadnych kapsułek.

Opinie, efekty czy skutki uboczne?

Troszkę obawiałem się jakichś problemów żołądkowych bo zgodnie z zaleceniami producenta tabletki przyjmowałem przed śniadaniem jednak nie było z tym żadnego problemu. Totalnie neutralne dla mojego samopoczucia – to kolejny plus jaki mogę napisać o tym preparacie. No a jak z efektami? Zakupiłem pakiet 3 miesięczny bo jedno opakowanie w zestawie kosztowało około 100zł, kupując pojedyncze opakowanie trzeba się liczyć z wydatkiem blisko 160zł – ja chciałem sprawdzić faktyczne działanie tego produktu więc bałem się, że miesięczna kuracja niewiele wyjaśni.
Postanowiłem, że pomiary przeprowadzę tylko raz w miesiącu. Po pierwszym miesiącu przyjmowania tabletek na powiększanie penisa Member XXL zauważyłem niewielki wzrost długości członka – było to 0,5cm. Czułem się trochę zawiedziony tym faktem ale przecież zamówiłem kurację na 3mc.
Drugi miesiąc to już zdecydowanie lepsze efekty bo miarka pokazała 1,5cm więcej natomiast po trzecim miesiącu dobiłem do 3cm. Zyskałem dokładnie tyle, ile chciałem. Jak ma się 3cm do obiecywanych 9? Trochę słabo, z drugiej jednak strony na rynku jest wiele preparatów, które nie spowodują wzrostu członka nawet o 1mm.

Moja opinia o Member XXL jest dobra bo dostałem to za co zapłaciłem, mam większego penisa, nie doświadczyłem skutków ubocznych a jedyną wadą jaką widzę jest cena tabletek. Jeśli chodzi o dodatkowe aspekty tego testu to podczas stosowania tego preparatu doświadczyłem zdecydowanie mocniejszej erekcji niż zwykle. Mam już trochę lat na karku i przyznam, że była to dla mnie i mojej partnerki bardzo fajna sprawa. Tego się nie spodziewałem, można powiedzieć, że dostałem taki bonus od losu.
Aktualne pozostało pytanie jak jest z tym zwrotem w terminie 90 dni. Tego nie sprawdziłem ale może ktoś z was próbował się o niego starać?

Aktualizacja:
Wiele osób pyta mnie gdzie kupić tabletki Member XXL – ja polecam oficjalny sklep, który znaleźć można tutaj.

Aktualizacja1:
Musiałem włączyć moderację komentarzy bo pojawia się tam gigantyczna ilość reklam.