Zalukaj – darmowe filmy online, opinie


Rate this post

Zalukaj jest serwisem, który w ostatnim czasie zyskuje gigantyczną popularność. Portal posiada na forach dobre opinie i umożliwia dostęp do wielu hitów filmowych w bardzo dobrej cenie. Wiele osób zastanawia się czy portale takie jak Zalukaj są legalne. Czy za oglądanie filmów za ich pośrednictwem nic nam nie grozi?

Co to jest Zalukaj i do czego służy?

Zalukaj to serwis, który udostępnia popularne filmy online w bardzo korzystnej cenie. Serwisy tego typu zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność. Są tanie(dostęp kosztuje tyle ile bilet do kina!), łatwo dostępne i jak zapewnia sam portal legalne!
zalukaj to darmowe filmy online
Sprawdź jakie filmy oglądniesz na Zalukaj TUTAJ!

Na wzrost popularności Zalukaj i pokrewnych serwisów bez wątpienia wpływ ma szerzący się w ostatnim czasie koronawirus, który uziemił w domach tysiące osób w całym kraju. Zamknięte restauracje, kina i inne miejsca spotkań towarzyskich polaków sprawiły, że wielu z nich wybiera rozrywkę przed ekranem telewizora czy komputera a serwisy takie jak Zalukaj, Cda czy Kinoman zdecydowanie ułatwiają dostęp do taniej rozrywki.

Czy oglądanie filmów w Zalukaj jest legalne?

By odpowiedzieć na to pytanie należałoby spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy. Z jednej strony użytkownik, który wyłącznie ogląda filmy na Zalukaj w teorii nie popełnia przestępstwa, z drugiej jednak strony portale tego typu niejako obchodzą prawo udostępniając najpopularniejsze firmy kierując użytkownika do konkretnego serwisu VOD z filmami online.

Jak sam widzisz z jednej strony serwis nie łamie prawa bo nie hostuje filmów na swoich serwerach, z drugiej jednak narażają twórców na straty zarabiając na reklamach umieszczonych we własnych serwisach. Moim zdaniem legalność tego typu serwisów jest szyta grubą nicią, nie zmienia to jednak faktu, że są one niezwykle popularne!

Ile kosztuje dostęp do Zalukaj?

Aby korzystać z serwisu należy wykupić konto VIP – pomimo tego, że rejestracja w Zalukaj jest darmowa to konto VIP jest konieczne do oglądania filmów. Odpowiadając więc na pytanie czy Zalukaj jest darmowy – nie! Za dostęp trzeba zapłacić.

Koszt dostępu zależny jest od metody płatności, którą wybierzemy – wynosi on około 30zł i jest to opłata jednorazowa.
Aby aktywować konto do wyboru mamy płatność za pomocą serwisów:

  • Blik
  • Hotpay
  • PaysafeCard
  • Płatność smsem

ile kosztuje korzystanie z zalukaj
Opłata za dostęp jest jednorazowa i nie podlega zwrotowi.

Jakie firmy można znaleźć na Zalukaj?

Oferta jest bardzo szeroka i zawiera zarówno największe kinowe hity jak również popularne seriale takie jak Chirurdzy, Wataha czy Czarnobyl.
Portal podzielono na tematyczne kategorie – bez problemu znajdziemy w nim najlepsze filmy akcji, dramaty czy popularne filmy sensacyjne. Wszystko właściwie za pół darmo w dobrej jakości. Jak sam widzisz oferta jest więcej jak kusząca – za kilkadziesiąt złotych otrzymujesz dostęp do najpopularniejszych filmów, które możesz oglądać bez ograniczeń czasowych w zaciszu własnego domu.

Dziesiątki kategorii, tysiące filmów online – to wszystko sprawia, że serwis ten cieszy się niesłabnącą popularnością w naszym kraju!
co oglądniemy na zalukaj?

Zalukaj – opinie o serwisie znalezione na forach

W sieci można znaleźć wiele ciekawych opinii o serwisie Zalukaj. Przy wymianie zdań na temat tego popularnego portalu często pojawiają się spory dotyczące legalności – tak jak wcześniej pisałem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy w tym sporze ma swoje racje. Jakie są natomiast opinie o samym funkcjonowaniu serwisu i jakości filmów tam udostępnianych?

Wykupiłem dostęp jakiś czas temu  i jestem zadowolony – filmy są w przyzwoitej jakości a serwis działa tak jak trzeba. Nie mam do niego większych zastrzeżeń a spędzam tam sporo czasu oglądając ciekawe filmy i seriale. Czasem lubi się coś przyciąć ale nie jest to dla mnie specjalnym problemem.

Używam Zalukaj od dłuższego czasu i nigdy nie doświadczyłem z tym serwisem większych problemów. Mają szeroką gamę filmów a ich jakość jest bardzo dobra. Lubię czasem włączyć sobie coś ciekawego i w ten sposób spędzać wolny czas.

Chcesz oglądać filmy całkiem legalnie? Jest alternatywa!

Tak jak wcześniej wspominałem serwisy typu Zalukaj działają w mojej opinii na pograniczu prawa. Jeśli chcesz za niewielkie pieniądze mieć dostęp do filmów online to musisz zainteresować się takimi propozycjami jak:
Netflix – nieograniczona ilość filmów, programów, seriali i bajek, które oglądać można na komputerze, telefonie czy telewizorze. Szeroka oferta i niska cena! Pakiety zaczynają się już od 34zł miesięcznie a korzystanie z Netflixa jest całkowicie darmowe!
HBO GO – szeroki wybór filmów dla każdego z darmowym okresem próbnym. Zakładając konto na HBO Go dostajesz 7 dni okresu próbnego, za który nie zapłacisz ani złotówki. Po tym czasie możesz zdecydować czy chcesz przedłużać subskrypcję na kolejne miesiące. Cena pakietu po okresie próbnym wynosi około 25zł za miesiąc korzystania.

Jak widzisz za całkiem niewielkie pieniądze możesz otrzymać dostęp do wartościowych serwisów, które nie łamią praw autorskich a ich legalność nie podlega dyskusji. Co lepiej wybrać? Decyzja należy do każdego z nas, moim zdaniem trzeba wspierać twórców i dawać zarobić właśnie im. Aby to zrobić należy oglądać filmy pochodzące z legalnych źródeł!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *