Natura bywa złośliwa, część z nas jest wysoka, część niska. Jedni mają stopy wielkie inni małe. Nie inaczej jest z wielkością męskiego penisa. Niestety część z mężczyzn ma z tym spory problem, czasami jest to wyłącznie problem natury psychologicznej – ot kompleks, który nie przekłada się na życie seksualne. Czasami jednak problem jest o wiele większy i oprócz kompleksu rujnujemy nasze życie erotyczne. Czy można poradzić sobie z tym problemem? Oczywiście! Sposobów jest wiele. Część z nich jest skuteczna, część działa tylko na wyobraźnię dlatego przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kuracji, czy to tabletkami, extenderami, maściami czy nie wiadomo czym jeszcze warto zastanowić się, który z tych produktów zapewni nam największy przyrost, który będzie bezpieczny a z których warto zrezygnować.

Tabletki, maść, krem – co wybrać?

Na rynku jest wiele produktów służących do powiększania penisa – które jednak wybrać by nie dać się naciąć? Na samym początku zaznaczę, że 90% tego co sprzedają sklepy nie działa bo nie ma prawa działać. Skład niektórych preparatów jest tak dobrany, że nie ma prawa działać dlatego przed zakupem warto poświęcić kilka chwil i przeanalizować czy dany produkt się sprawdzi. Sporo opinii na ten temat można znaleźć w sieci dlatego wszelkiego rodzaju fora i blogi są miejscem gdzie znajdziemy wiele przydatnych informacji.

Moim zdaniem jednym z najlepszych suplementów na powiększenie członka jest Member XXL, który działa szybko i jest bezpieczny.

A może operacja na wydłużenie penisa

Zabieg chirurgiczny to prawdopodobnie najskuteczniejsza metoda na powiększenie penisa jednak jest ona obarczona największym dyskomfortem i wieloma skutkami ubocznymi. Znieczulenie i interwencja chirurga mogą nieść za sobą szereg skutków ubocznych i to prawdopodobnie dlatego niewielu mężczyzn decyduje się na taki krok. I to pomimo tego, że taki zabieg to gwarancja wydłużenia członka! Nie ma się jednak czemu dziwić – mało kto decyduje się na tak radykalne rozwiązania.

Xtrasize, Member XXL, Penidrol Max – a może coś innego?

Bardzo popularne w ostatnim czasie tabletki na powiększanie penisa mogą być skuteczne. Które z nich wybrać? Wybór nie jest łatwy, szczególnie że w sklepach oprócz wymienionych Member XXL, Xtrasize czy PendirolMax można znaleźć dziesiątki innych produktów. W kolejnych artykułach będziemy prezentować państwu recenzje tych produktów. Dowiecie się jakim składem dysponują, jakie zawarte są w nich substancje aktywne.