Na zachodzie wybuchają bomby a KE plecie o „braku konkurencyjności” w Polsce…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
 Znalezione obrazy dla zapytania wybuch
Foto: plus.google.com

Na wschodnie wybrzeża USA dotarł wiatr „imigranckiego przesłania”. Wybuchły bomby. Na razie obyło się bez śmiertelnych ofiar ale to niestety tylko kwestia czasu. We Francji i Norwegii „uchodźcy” z paszportami tych państw oficjalnie już negują świeckie prawa i domagają się enklaw dla siebie gdzie obowiązywać będzie szariat. Europa zaczyna czuć zapach pasztetu przygotowanego dla mieszkańców kontynentu przez lewackich szaleńców z KE pod kierunkiem Frau Angeli i genosse Hollande’a.

Bułgaria nie radzi sobie z naporem „uchodźców” na jej granice, w Grecji przez „imigrantów” praktycznie zdechła turystyka, szczególnie na wyspach. Nawet poprawny politycznie włoski premier Matteo Renzi zdenerwował się po bratysławskim szczycie i powiedzial kilka zdań prawdy. O tym, że eurokraci od lat plotą to samo – „wiecej integracji” i już. A tymczasem Italia pogrąża się w chaosie, brudzie i gospodarczych kłopotach. Powiedział też wreszcie otwartym tekstem, że większość „uchodźców” nie ma nic wspólnego z uciekinierami z syryjskiej wojny na Bliskim wschodzie. To przede wszystkim mieszkańcy Afryki, którzy nie chcą nic robić, nie mają zamiaru się asymilować, za to liczą na darmowe mieszkania, jedzenie, ubrania i wysoki niemiecki socjal. Całe szczęście, że solidarny opór państw środkowej Europy pogrzebal obłędny pomysł zmuszania poszczegolnych krajów do przyjmowania „obowiązkowych kwot uchodźców”.

 Jakie to szczęście, że w PE funkcjonuje nadal konfidencka PO-sitwa. Ośmiesza ona nie tylko tzw. opozycję ale i zmurszałą ideę lewackiej UE. No bo kto normalny w czasie otwartej już wojny islamu z Europą wzywa do „jeszcze większej integracji”? Tylko oderwani od rzeczywistosci eurokraci jak Juncker, Schulz czy Tmmmermans moga nadal uparcie domagać się „debat o sytuacji w Polsce”. Dziś KE chce zablokować wprowadzony przez wicepremiera Morawieckiego podatek „handlowy” dla marketów. Ludzie, którzy miliardami euro wspierali niemieckie stocznie i francuskie panstwowe firmy wbrew jakimkolwiek unijnym przepisom, piszczą dziś o „braku konkurencyjności” w Polsce. Przez osiem lat mieli tu swoją „konkurencyjność” polegającą na tym, że obce koncerny i banki wagonami wywoziły pieniądze z „kolonii” Polska.I nie płaciły w Polsce ani centa.  Dobrze też, że „decyzję” podjąć będzie musiała „komisarz” Bieńkowska. Jeżeli będzie ona niekorzystna dla Polaków, PO-sitwa zjedzie do poziomu jednocyfrowego w sondażach. Ale co ważniejsze, Bieńkowska udowodni wyraźnie komu służy i kto jej płaci za te służbę. O Ela…

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/na-zachodzie-wybuchaja-bomby-a-ke-plecie-o-braku-konkurencyjnosci-w-polsce

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*