Komitet Oporników Demokracji KOD atakuje!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wielu Rodaków chciałoby przystąpić do ruchu oporu, powołanego przez wybitne autorytety teoretycznego państwa. Ruch ten, znany jako KOD, czyli Komitet Oporników Demokracji – cechuje się strukturą znaną z partyzantki Che Guevary, oraz z ruchu oporu mudżahedinów.

Nie jest zatem niespodzianką, że wielu zwolenników El Commendante (np. z partii Razem, Ruchu Palikota i loży żydowskiej), a także małżonka wyszkolonego przez mudżahedinów bojowca Platformy Obywatelskiej, który przypadkowo dorżnął się w trakcie dorzynania watah – zasiadają w gremium kierowniczym KOD. Ruch KOD to zatem kolejna wersja Ruchaczy z Biłgoraja. Tacy neo-Ruchacze…

Celem Komitetu Oporników Demokracji, w skrócie KOD, jest obalenie PIS-u siłą, przy pomocy wyszkolonej armii partyzantów KOD-u, zdolnych do każdej akcji dywersyjnej. Dlatego już teraz przy ulicy Czerskiej trwa pierwszy zaciąg bojowców KOD-u, których wstępnym zadaniem będzie kolportaż na skrzyżowaniach ulic darmowej bibuły szkoleniowej, czyli Gazety Wywrotowca (GW). W biuletynach GW znajdziecie dalsze instrukcje : nie tylko jak mówić, ale i jak działać przeciw państwu, odebranemu Platformie przez Prawo i Sprawiedliwość. Dla realizacji ambitnego planu przywrócenia władzy Platformy Obywatelskiej w teoretycznym państwie, jeden z banków zachodnich udzielił swojego wsparcia finansowego. Dobrowolne składki spływają także od prezesów spółek, naczelników urzędów ale i od prostej, często bezimiennej czerwonej nomenklatury. Wyrazy podzięki należą się też wolnej i niezależnej prasie niemieckiej, która przyłączyła się do szeroko zakrojonej akcji obalenia rządu Prawa i Sprawiedliwości , przy pomocy codziennej dywersji ideologicznej. I to nie tylko na łamach niemieckich tytułów, lecz także w prasie krajowej, która w ponad 90 procentach jest niemiecka ! Także red. Michnik udostępni swoje łamy każdemu, kto przystąpi do ruchu oporu …

Jest oczywiste, że w sytuacji, gdy PIS już ma przewagę w parlamencie, Komitet Oporników Demokracji nie może czekać do następnych wyborów, aby pozbawić PIS władzy! Za cztery lata – pozbawione dopływu pieniędzy z budżetu wszystkie lewackie ugrupowania, zostaną przecież wymiecione z Polski przez zaślepiony Ciemnogród ! Prawda jest taka, że bojowcy KOD muszą  już teraz dzielić się sztachem papierosa, a niejeden gej zmuszony jest wystawać godzinami w pubie, by mu ktoś postawił piwo. Za Kopacz to było nie do pomyślenia ! Program telewizyjny TVN też nie jest z gumy i nie da się zapłacić wszystkim bojowcom KOD-u, którzy i tak okupują większość programów,  informując społeczeństwo o dokonanym przez PIS zamachu.

Doprowadzenie społeczeństwa do wrzenia rewolucyjnego wymaga zatem czasu, środków i ludzi. Godnym podkreślenia jest fakt, że do KOD-u przystąpili także prezenterzy pogody informując, że pogoda rok temu była znacznie lepsza, zaś nic nie wskazuje na to, by miała być teraz lepsza. Po prostu: będzie padać , a od środy grad spadnie na naszych oczach ! Będzie mróz, a wiatr wymiecie wszystko, co było już zamiecione ! Słowem: koszmar ! KOD musi więc działać niezwłocznie, niezależnie od wyborów a nawet wbrew wyborom. Wynika to z oczywistej zasady, że Polską nie mogą dzisiaj rządzić ci, których nie popiera Handelsblatt, Suddeutche Zeitung, Bild i polsko-języczna prasa niemiecka. Przywrócenie Ewy Kopacz do władzy jest więc nakazem chwili, czyli nakazem nie związanym z wyborami ! A to zapewnić może już tylko Komitet Oporników Demokracji, albo bratnia pomoc Bundeswehry. Ale to ostateczność, choć zdrowe siły Narodu (jak np. Neumann, czy Hartman) nie ukrywają, że będą prosić Europę o bratnią pomoc !

Każdego, przyszłego bojowca KOD z pewnością zainteresuje struktura bojowa Komitetu Oporników Demokracji. Otóż na czele KOD stoi Wielka Loża Komitetu, w której zasiadają jej twórcy, wydający rozkazy. Natomiast każdy, kto zgłosi swój akces do KOD-u staje się automatycznie Szeregowym Opornikiem, czyli elementem automatycznie wpiętym w stworzony już układ, który tak dobrze funkcjonował przez ostatnie 25 lat. Widocznym znakiem Opornika Demokracji jest więc opornik wpięty w klapę marynarki lub garsonki. Godne podkreślenia jest to, że do KOD-u przyjmowani będą oprócz mężczyzn (ale nie fanatyków!) także kobiety i geje. Zwłaszcza zaś reprezentanci ruchów feministycznych, partnerskich i genderowskich. W miarę zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia poprzez codzienne czytanie gazety oraz mówienie gazetą na co dzień, a także w miarę sukcesów na polu ruchu oporu – przyznawane będą coraz to wyższe stopnie wojskowe oraz związane z nimi – coraz to większe oporniki.

Np. Generał Opornik Demokracji będzie miał prawo do noszenia na co dzień opornika transformatorowego linii średniego napięcia, zaś Marszałek Opornik Demokracji może już nosić opornik linii wysokiego napięcia! Ponieważ będzie to utrudnione – Marszałek Opornik automatycznie zasiądzie w Wielkiej Loży Komitetu, skąd już pokieruje ruchami bojowców KOD-u na terenie całego kraju. Jeśli więc zauważymy na ulicy z trudem poruszającego się i w dodatku pochylonego pod jakimś ciężarem człowieka, idącego w gronie wyprostowanych dumnie osobników – to zapewne Generał Opornik w gronie Szeregowych Oporników, którzy udają się na akcję dywersyjną.

Do podstawowych akcji Komitetu Oporników demokracji zaliczyć bowiem należy prowokacje wszelkiego typu. A więc: będzie to np. dewastacja pomników żołnierzy radzieckich, spalenie kukły Żyda, szubienica dla Tuska, etc. Pomysłów na prowokacje jest wiele, stąd do KOD-u szczególnie zaprasza się osoby kreatywne i innowacyjne. Mile widziane będą wysyłane przez członków KOD zawiadomienia do Prokuratury w sprawie popełnienia przestępstw przez prezydenta Dudę lub członków rządu. W ten sposób informacje o dokonanych przestępstwach PIS-u natychmiast dotrą do mediów, gdzie rozgłaszane przez kilka dni – napędzą zdrowego stracha społeczeństwu ! Już dziś kandydat na szefa PO – Schetyna zapowiada (niczym drugi Jaruzelski) prośbę partii obywatelskiej o interwencję Europy w Polsce: „Ta sprawa skończy swój bieg w kraju i zacznie żyć w Europie !”

Budowanie strachu, oraz fałszywego obrazu prezydenta i rządu to nie jedyne przykłady podsycania zagrożenia. Celem Komitetu Oporników Demokracji jest wykreowanie Prawa i Sprawiedliwości, jako organizacji przestępczej, która podstępem odebrała władzę Platformie Obywatelskiej. Temu celowi już posłużyło powołanie przez koalicję PO-PSL pięciu sędziów do Trybunału Konstytucyjnego. Platforma Obywatelska wiedząc , że może nie mieć wpływu na sejm i senat – mając jednak 15 sędziów w Trybunale Konstytucyjnym – mogłaby spokojne i skutecznie zdelegalizować Prawo i Sprawiedliwość i wprowadzić rządy, cieszące się poparciem prasy niemieckiej, Angeli Merkel i całej „postępowej” Europy.

Stąd też nie odebranie przez prezydenta Dudę ślubowania wybranych przez PO sędziów, musiało być potraktowane przez Komitet Oporników Demokracji, jako zamach stanu na Platformę Obywatelską. Czyli na obywateli. Bo jak sama nazwa partii wskazuje – Platforma jest własnością obywateli, a więc także i robotników – czym się zdecydowanie różni od PZPR. Nie odebranie ślubowania wybranych przez PO sędziów stanowi zatem ostateczny sygnał, by wezwać bojowników KOD do ataku na sejm opanowany przez siły wrogie Platformie Obywatelskiej.

Dlatego w dniu 2 grudnia zbiorą się pod sejmem wszystkie zdrowe siły Narodu, by pod przewodem Adama Michnika, prof. Hartmana, Anne Applebaum i tow. Sierakowskiego – przywrócić obywatelom to, co bezpowrotnie utracili. Jak wskazują wyniki głosowań w sejmie, obywatele teoretycznego państwa utracili Platformę Obywatelską – jedynego gwaranta POstępu i dobrych opinii o naszym landzie w Suddeutche Zeitung.

A więc do boju Oporniki ! Na barykady ! Do dywersji ideologicznej ! Do wojny domowej z Ciemnogrodem !

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/komitet-opornikow-demokracji-kod-atakuje

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*